Hakkımızda

ATM, Beyaz Eşya Sanayisine parça üretimine “ATİMAK Makine Sanayi ve Ticaret Şirketi” olarak 1987 yılında Besim Oktayer tarafından kuruldu. 33 yıl önce İstanbul’da Kağıthane Deresi kenarında bir fabrikada kondenser imal edip ihraç etmek ve bu kondenserleri üretecek makineleri de imal etmekle başlayan bu yolculuk zaman içinde 22 ülkedeki onlarca firmaya soğutma sistem parçaları ihraç eden, Gebze’de ve Manisa’da 200 ü üzerinde çalışanı olan, muhtelif patentleri olan bir firma haline geldi.

ATM bu gün sadece parça üretmekle kalmayıp, müşteri taleplerine paralel çözümler de üretmektedir. ATM’ye çözmek istediğiniz bir problemle gelirseniz muhtemelen çözüm bulmadan çıkmazsınız. İmalatımızda kullandığımız makinelerin, fikstürlerin, kalıpların büyük bir kısmını bünyemizde tasarlamak ve imal etmek rakiplerimize karşı en güçlü yanımızdır. ATM’de Mekanik tasarım, Termodinamik ve Yazılım alanlarında güçlü bir kadro çalışmaktadır.

ATM, BEYSAD (Beyaz Eşya Parçaları Yan Sanayi Derneği), TET (Elektrik ve Elektronik İhracatçılar Birliği), TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) gibi sivil toplum örgütlerinde faal olarak yer alır.

0%
Yıllık deneyim
0%
Ülkede hizmetteyiz
0
Müşteri memnuniyeti
Menü